28 Kasım 2023 Salı
Hokey Dünyası Gaziantep Polisgücü’nün Yeni Transferlerini Konuşuyor

Hokey Dünyası Gaziantep Polisgücü’nün Yeni Transferlerini Konuşuyor

Türkiye’nin Avrupa sahalarındaki gururu Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü gerek kadın gerekse erkek takımlarını güçlendirerek yeni transferler gerçekleştirdi.

Başkan Mehmet Kaplan kulüplerinin Avrupa’nın en büyük ve en önemli kulüpleri arasında yer aldığını ifade ederek yeni gerçekleştirilen transferlerle takımlardaki eksikliklerin de tamamlandığını sözlerine ekledi.

Uzun yıllardır Türkiye’yi Avrupa hokey sahalarında başarıyla temsil eden ve Türkiye’nin Avrupa’nın zirvesi olarak kabul edilen erkeklerde EuroHockey Indoor Club, kadınlarda ise EuroHockey Indoor Trophy 2022 Women şampiyonalarına taşıyan Gaziantep Polisgücü Spur Kulübü ev sahipliği yapacağı Avrupa Şampiyonaları öncesi gerek kadın gerekse erkek takımlarına gerçekleştirdiği yabancı transferlerle spor dünyasının en çok konuşulan takımları arasına girdi. Konuyla ilgili bilgi veren Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan “Önümüzde ev sahipliği yapacağımız iki büyük Avrupa Şampiyonası var. Bu şampiyonada gerek kadınlarda gerekse erkeklerde Avrupa’nın en güçlü takımlarını ağırlayacağız. Kulüp olarak takımlarımızı güçlendirmek için kadın takımımıza Kazakistan Milli Takımından SYMBAT SABAZOVA, GUZAL BAKHAVADDIN, BALZHAN BEISANBAY ve VİKTORIYA LOBANOVA’yı Rusya Milli Takımından ise MARINA  FEDEROVA’i transfer ettik. Diğer taraftan erkek takımımıza ise İran Milli Takımı oyuncularından REZA NOROUZZADEH, YAGHOUB BAHRAMİ, BEHDAD BEİRANVAND, SASAN HATAMİNEJAD, AMIRMAHDI MIRZAKHANI, MOHAMMAD  KARIMI, MOHSEN BOHLOULI ve REZA RAHIMIPOUR’u transfer ederken Arjantin Milli Takımını sporcularından da MAXİMİLİANO VALDES’i transfer ederek transfer sezonumuzu kapattık. Mevcut kadromuz ve yeni transferlerimizle ülkemizin adını başarıyla Avrupa Şampiyonalarına yazmaya devam edeceğiz” dedi. 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz