22 Eylül 2023 Cuma
FADILOĞLU: “EKİBİN BİR MENSUBU OLMAKTAN ONUR VE GURUR DUYUYORUM”

FADILOĞLU: “EKİBİN BİR MENSUBU OLMAKTAN ONUR VE GURUR DUYUYORUM”

SANDIK KURULU ÜYELERİ EĞİTİM TOPLANTISI YOĞUN KATILIMLA YAPILDI

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı tarafından 14 Mayıs seçimleri kapsamında düzenlenen Sandık Kurulu Üyeleri Eğitim Toplantısı’nda konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Allah’a şükür, günlük ders çalışan talebe gibi bir seçimden çıkar çıkmaz, önümüzdeki seçimin hazırlıklarını yapan bir ekibiz. Bu ekibin bir mensubu olmaktan onur ve gurur duyuyorum” dedi.

 

Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantıya; Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Abdulhamit Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Teymur, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ve sandık kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda, 14 Mayıs’ta yapılacak olan genel seçimlerde görevli sandık kurulu üyelerine eğitim verildi.

 

GERÇEKTEN EN ÖNEMLİ NOKTAYI TEŞKİL EDİYOR

Sandık görevlilerine hitap eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şu ifadeleri kullandı:

 

“Allah, hepinizden razı olsun. Geldiğimiz nokta, artık harman noktası. Şehitkamil teşkilatı olarak Allah’a şükür, günlük ders çalışan talebe gibi bir seçimden çıkar çıkmaz, önümüzdeki seçimin hazırlıklarını yapan bir ekibiz. Bu ekibin bir mensubu olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Sizler de bu hasadın nihai noktasında, bu hasadın ambara girmesi noktasında yaşanacak olumsuzlukları ortadan kaldıracak dava arkadaşlarımızsınız. Evet, bu siyasi organizasyonu bir vücut gibi düşünürsek birbirini tamamlayan unsurlar uyumlu çalıştığı müddetçe sağlıklı bir bünye elde ederiz. Bizde, en alt kademedeki, en üst kademedeki gibi bir unsur yok. Birbirini tamamlayan unsurlar var. Bu açıdan sandık kurulu üyesi arkadaşlarımız, final noktasında gerçekten en önemli noktayı teşkil ediyor.”

 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz