28 Kasım 2023 Salı
ŞAHİNBEY AMPUTE FARK ATTI 7-1

ŞAHİNBEY AMPUTE FARK ATTI 7-1

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı kendi evinde Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımını 7-1 mağlup etti.

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı, ligin güçlü takımlarından Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı ile kendi evinde karşı karşıya geldi. Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı güçlü rakibi karşısında ilk yarıyı 3-0 önde kapatırken karşılaşmanın ikinci yarısında bulduğu gollerle bu zorlu karşılaşmadan 7-1 galip ayrılmasını bildi.

 

ÖNEMLİ BİR GALİBİYET ALDIK

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, takımın emin adımlarla şampiyonluğa doğru ilerlediğini belirterek, “Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü olarak şampiyonluk yolunda engelleri aşarak hedefe doğru ilerlemeye devam ediyoruz. Bu haftada kendi evimizde ligin güçlü takımlarından Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımını ağırladık. Ortaya konan başarılı mücadelenin ardından rakibimizi 7-1 mağlup etmesini bildik. Şampiyonluk yolunda bir engeli daha aştık. Önümüzdeki hafta Pendiği deplasmanda ardından da, inşallah kendi evimizde Etimesgut Belediyesi Ampute Futbol Takımı’nı yenerek şampiyon olmak istiyoruz. Bu anlamda ligin son maçında taraftarlarımızın tribünleri doldurarak bizleri desteklemelerini istiyorum” dedi.

 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz