28 Kasım 2023 Salı
Türkiye ve Gaziantep ekonomisi için çalışacağız

Türkiye ve Gaziantep ekonomisi için çalışacağız

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Gaziantep Şubesinden 9 iş adamı Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) yürütme kurulunda.

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulunun (DEİK) 11 Ocak Cumartesi günü İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde yapılan genel kuruluna Ticaret Bakanı Ruhsa Pekcan'da katıldı.2 yılda bir yapılan DEİK iş konseyleri seçimli genel kurulu kapsamında üyelerin katılımlarıyla gerçekleştirilen seçimlerde 2530 oy kullanıldı iş konseylerini yeni başkan ve yürütme kurulları işi yıllık dönem için görevlendirildi.

"Türkiye ve Gaziantep Ekonomisi için Çalışacağız"

*ASKON Gaziantep Şube Başkanı Alper Tunga Çiftçi*, genel kurulu değerlendirerek şunları söyledi. " Bizler ASKON olarak Gaziantep'imizin iş hacmini genişletmek ve dış ülkelerle ihracatımızı arttırmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz,. bu noktada önemli adımlarla büyük projeler yapıp Gaziantep'li iş adamlarımıza, firmalarımıza elimizden gelen desteği sunacağız. Görev aldığımız ülkelerde Ülkemizi ve Gazişehrimizi en iyi şekilde temsil etme gayreti içinde olacağız. yürütme kurulunda ve üye olduğumuz ülkeler, *Güney Sudan, Meksika, Avustralya, Letonya, Slovenya, Azerbaycan, Kırgızistan, Litvanya, Estonya, Gine, Sierra Leone, Lübnan, Irak ve Özbekistan'dır*. bu masalarda yer alan, İcra Kurulu Üyelerimiz, *Hakan Çakıcı, Ali Gündüz, Mustafa Güneş, Yönetim  Kurulu Üyelerimiz, Harun Alan, Selahettin Çicek, Üyelerimiz, Burak Polat ve Ahmet Haratoğlu'nu* kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Askon Genel Merkez olarak 11 ülke başkanlığı ve *16 ülkede yürütme kurulunda* yerimizi aldık. bu seçimin ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyorum.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz