2 Haziran 2023 Cuma
GAZİANTEP SAHİPSİZ DEĞİL

GAZİANTEP SAHİPSİZ DEĞİL

GAZİANTEP SAHİPSİZ DEĞİL

Süper ligde zor günler geçiren, Kulüp Başkanı Cevdet Akınal’ın Kulüp Başkanlığından,  Erol Bulut’un Teknik Direktörlük ’ten istifa etmesiyle sahipsiz kalan Gaziantep FK’ya Komple Nakliyatçılar Sitesi Derneği yönetimi talip oldu.

Komple Nakliyatçılar Sitesi Derneği Yönetimi bugün toplanarak Gaziantep FK’ya sahip çıkma kararı aldı. Kulüp Başkanlığına talipli çıkmaması üzerine Dernek Yönetimi bir araya gelerek Başkan Mehmet Vatandaş’ı aday göstererek takıma ve şehre sahip çıkmayı kararlaştırdı.

Gaziantep ve Gaziantep FK’nın sahipsiz olmadığını, bu nedenle de ellerini taşın altına zor şartlara rağmen koymaya hazır olduklarını belirten Komple Nakliyatçılar Sitesi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Vatandaş,” Gaziantep FK’ya sahip çıkmak ve takımın yaşadığı zor günlerin üstesinden gelmesi için kulüp başkanlığına adayım. Dernek yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla istişare ederek oy birliği ile  karar aldık. Gaziantep şehri asla yalnız değildir ve bu şehrin spor kulübü de herkesin takımıdır” dedi.

Gaziantep Valisi Sayın Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkan Sayın Fatma Şahin ile birlikte kentin ileri gelenleri ile görüşüp Gaziantep FK Kulüp Başkanlığına talip olduklarını ve şayet gerçekleşirse yapacakları icraatları anlatmaya hazır olduklarını ifade eden Vatandaş,” Sayın Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve şehrin ileri gelenleri bize destek verirlerse bu zor günleri geride bırakıp kentin takımını bulunduğu yerden çıkarmaya hazırız. Bu belirsizlik ortamının bir an önce ortadan kalkması gerekiyor. Çünkü ligin boyu kısaldı ve takımın yeri hiç te iyi değil. Daha fazla zaman kaybetme lüksü kalmadı” şeklinde konuştu. 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz