30 Ocak 2023 Pazartesi
Polisgücü’nün Sultanları Fileleri Gol Yağmuruna Tutuyor

Polisgücü’nün Sultanları Fileleri Gol Yağmuruna Tutuyor

THF 2021-2022 Kadınlar Salon Süper Lig ikinci etabına hızlı başlayan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Kadın Hokey Takımı rakip takımlara aman vermiyor.

Son yaptıkları maçlarda Kırıkkale GSK’nü 9-2’lim skorla, Zonguldak GSK’nü 8-0’lık skorla ve Malatya Anadolu Ateş Spor Kulübünü ise 34-0’lık skorlarla yenerek ligdeki iddiasını sürdürüyor.  

Antalya'nın Alanya İlçesinde başlayan THF 2021-2022 Kadınlar Salon Süper Lig ikinci Türkiye Şampiyonluğu için mücadele eden Gaziantep Polisgücü Kadın Hokey Takımı ikinci etapta gerçekleştirdiği bütün maçları kazanarak başarıdan başarıya koşuyor. Son yaptıkları maçlarda Kırıkkale GSK’nü 9-2’lim skorla, Zonguldak GSK’nü 8-0’lık skorla ve Malatya Anadolu Ateş Spor Kulübünü ise 34-0’lık skorlarla yenerek yeni başarılara imza atan Polisgücü’nün Sultanlarının yüksek morele sahip olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan “Erkeklerden sonra kadınlarda da Türkiye Şampiyonluk Kupasını Gaziantep’e kazandırmak istiyoruz.  Son iki gündür ligin en güçlü takımlarıyla karşılaştık. Aldığımız sonuçlar uzun süren azimli çalışmaların sonucudur. Sporcularımızı ve büyük emekler veren teknik heyetimizi yürekten kutluyorum. Süper Ligin hemen ardından bizleri büyük bir Avrupa Şampiyonası bekliyor. Ev sahipliğini yaptığımız Trophy 2022 Women Şampiyonası bizler için büyük önem taşıyor. Sporcularımız bir yandan süper lig mücadelelerini sürdürürken diğer taraftan da Avrupa Şampiyonası için hazırlıklarını yapıyor. Takımımıza transfer ettiğimiz yeni sporcularımızla birlikte gerek süper ligde gerekse Avrupa Şampiyonasında ki gücümüzü arttırdık” dedi.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz