1 Aralık 2021 Çarşamba
Duayen mühendislere plaket

Duayen mühendislere plaket

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şubesi tarafından düzenlenen törenle mesleğinde 25, 40, 50 ve 60. yılını dolduran inşaat mühendislerine "Plaket ve Onur Belgesi" verildi.

Törenin açılışında konuşan İMO Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, ekonominin lokomotifi olan inşaat sektörünün ana çekirdeğini inşaat mühendislerinin oluşturduğunu belirterek, "Sizler zorlu şartlara aldırmadan, mesai kavramı tanımadan, özveri ve fedakarlıkla binalar, köprüler ve yollar inşa ettiniz. Medeniyetleri var eden, görünür kılan ve geleceğe aktaran bir mesleği yıllarca onurla icra etmenin hazzını ve mutluluğunu yaşadınız. Mesleğini başarıyla yapan ve onurunu koruyan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

İMO Gaziantep Şubesi olarak duayen inşaat mühendislerine plaket ve onur belgesi vermekten büyük mutluluk duyduklarını kaydeden Başkan Çeliktürk, konuşmasına şöyle devam etti: "Sizler, projeler, şantiyeler, uzun ve  yorucu mesailer derken bu onurlu meslekte 60., 50., 40. ve 25. yılınızı tamamladınız. Yaptıklarınız ve emekleriniz için teşekkürü hak ettiniz. Biz genç mühendislere her zaman örnek oldunuz. Meslek büyüklerimi yürekten kutluyor, bundan sonraki yaşamlarında sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum."

Başkan Çeliktürk'ün konuşmasının ardından mesleğinde 25, 40, 50 ve 50 yılını tamamlayan inşaat mühendislerine plaket ve onur belgesi verildi. Plaket ve onur belgeleri, İMO Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, Şube Sekreteri Selçuk Soysüren, Şube Saymanı M. Baki Sağlamer ile Yönetim Kurulu Üyeleri Aydın Kirişçi, Hacer Çiftçi, Metin Girişken, Tolga Kimya ve Kenan Ulu tarafından takdim edildi.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz